Home » Agim Llapashtica sjellë këngën më të re “Perëndi”, dedikim ndaj vajzës së tij (VIDEO)

Agim Llapashtica sjellë këngën më të re “Perëndi”, dedikim ndaj vajzës së tij (VIDEO)

Këngëtari me stil veçantë, Agim Llapashtica sot ka publikuar këngën re me titull “Perëndi”, cilën ia ka dedikuar vajzës tij madhe, shkruan KultPlus.

Kënga me tekst e muzikë Agim Llapashticës vjen me një format veçantë videoklipit. Llapashtica me kitarën e tij e sjellë këtë videoklip nga rrugët e Prishtinës, cilat disa raste vijnë edhe përmes ngjyrave bardhë dhe zi.

gima Agim Llapashtica sjellë këngën më të re “Perëndi”, dedikim ndaj vajzës së tij (VIDEO)

Kjo këngë ka një tekst kuptimplotë e interpretim veçantë teksa flet për dashurinë e mbështetjen ndaj bijën.

“Buzëqeshja jote jep shpresë dhe dëshirë, jam këtu kur ke nevojë për çdo hap kur ti ke nevojë”, është një pjesë e tekstit kësaj këngë e cila vazhdon me një refren formë lutje “Perëndi, perëndi mos le njeri këtë botë pa fëmijë”./ KultPlus.com

The post Agim Llapashtica sjellë këngën më të re “Perëndi”, dedikim ndaj vajzës së tij (VIDEO) appeared first on KultPlus.

Reklama