Home » Neymar dëshiron të rikthehet te Barcelona

Neymar dëshiron të rikthehet te Barcelona

Neymar i ka thënë Barcelonës dëshiron kthehet Camp Nou, raporton Mundo Deportivo, transmeton Klan Kosova.

Braziliani thuhet t’i ketë rënë pishman u largua për te PSG-ja, mënyrë t’i ikë hijes Lionel Messit, dhe dëshiron dijë se çka duhet ndërmarrë kthehet Kataloni.

Raporti sugjeron 26 vjeçari do ta kalojë edhe një vit Paris para se tentojë ta projektojë rikthimin e tij Spanjë 2019.

Reklama