Home » Ftohtë sot dhe nesër – nga e premtja ngriten temperaturat

Ftohtë sot dhe nesër – nga e premtja ngriten temperaturat

Kosova vazhdojë mbretërojnë temperaturat e ulëta edhe gjatë ditës sotme, njofton Klan Kosova.

Temperatura momentale është -8 gradë Celsiusë, ndërsa mëngjesin e hershëm ka pasur edhe reshje bore.

Temperaturat mesditë do ngritën deri -6 gradë Celsiusë.

ftohtë do jetë edhe nesër, ndërsa nga dita e premte pritet ngritën temperaturat.

klankosova.tv

Reklama