Home » Neymar vendos që të operohet

Neymar vendos që të operohet

Sipas burimeve afër Neymarit, ai ka vendosur operohet mënyrë ta rregullojë frakturën ka pësuar këmbën e tij, raporton AS.

Ndonëse trajneri i tij te Paris Saint-Germain, Unai Emery, e ka mohuar Neymar do t’i nënshtrohet operacionit, braziliani duket se nuk po do ta rrezikojë Kupën e Botës.

Ai u lëndua ndeshjen e dielës mes Paris Saint-Germain dhe Marseille, dhe si duket kthimi i tij për ndeshjen me Real Madridin Parkun e Princave duket jetë larg mendsh.

Neymar mendon se është mirë këmba e tij shërohet tërësisht, se sa luajë me injeksione ia shuajnë dhimbjet.

Reklama