Home » Dembele i hapur të huazohet te skuadra londineze

Dembele i hapur të huazohet te skuadra londineze

Ousmane Dembele po kalon momente jo mira prej transferimit tij Barcelonë verën e kaluar Jo vetëm lëndimet, por edhe minutat e pakta dhe mos besimi i trajnerit janë problemet aktuale francezit Ousmane Dembele. Ai luan herë pas herë, por shumicën e rasteve qëndron bankën rezervë. Sipas El Gol […]

The post Dembele i hapur të huazohet te skuadra londineze appeared first on UlpianaPress.

Reklama