Home » Veseli dhe Haradinaj në takim të Thaçi

Veseli dhe Haradinaj në takim të Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbledhur kryeparlamentarin, Kadri Veseli dhe kryeministrin, Ramush Haradinaj një takim.

Bëhet e ditur se takimi është thirrur lidhur me koordinimin e veprimeve, para se ratifikohet demarkacioni.

Krahas Thaçit, edhe ambasadori amerikan, Greg Delawie ka zhvilluar takime shumta me përfaqësues politik, përpjekje për t’i bindur ata votojnë këtë marrëveshje.

The post Veseli dhe Haradinaj në takim të Thaçi appeared first on INSAJDERI.

Reklama