Home » Sulm me armë në Kaçanik – një person lëndohet në kokë

Sulm me armë në Kaçanik – një person lëndohet në kokë

Është arrestuar një person fshatin Nikaj Komunës Kaçanikut pasi ka shtënë me armë zjarri, pas një mosmarrëveshje me një person tjetër.

Viktima e këtij rasti ka pësuar një gërvishtje kokë dhe ka kërkuar tretman mjekësor, raporton Insajderi.

Sipas raportit Policisë Kosovës, tek i dyshuari janë gjetur dhe janë konfiskuar dy pistoleta dhe tre fishekë.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull K/Shqiptar, ka shtënë me armë zjarri dhe është larguar drejtim panjohur. Viktima ka pësuar një gërvishtje kokë dhe ka kërkuar tretman mjekësor. Tek i dyshuari janë gjetur dhe janë konfiskuar dy pistoleta dhe 3 fishekë. Me vendim prokurorit i dyshuari është dërguar mbajtje”, thuhet njoftimin e Policisë Kosovës./Insajderi.com

The post Sulm me armë në Kaçanik – një person lëndohet në kokë appeared first on INSAJDERI.

Reklama