Home » Pa rrotlla: “Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia” plus 9 more

Pa rrotlla: “Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia” plus 9 more

Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia Posted: 30 Sep 2017 12:45 PM PDT

Jose Mourinho i ka drejtuar sytë kah Superliga e Turqisë. Sipas gazetës turke, Fanatik, menaxheri i Manchester Untiedit, Jose Mourinho ia ka vërë syrin mesfushorit të ri të Trabzonsporit, Yusuf Yazici. Fanatik shkruan se klubi nga ‘Old Trafford’ ka bërë gati 14 milionë euro për 20 vjeçarin, i cili ka luajtur një ndeshje me Turqinë. […] The post Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia appeared first on Pa Rrotlla.
Nobeli i paqes, pretendentë Merkel dhe Amal Clooney Posted: 30 Sep 2017 12:39 PM PDT

Avokatja e të drejtave të njeriut, Amal Clooney është një nga pretendentët e çmimit Nobel për paqen, për 2017-ën, një reflektim ky për punën e saj me minoritetin e persekutuar Jazid, në Lindjen e mesme.  Clooney ka përfaqësuar një grua jazide, që ishte përdhunuar dhe torturuar nga Shteti Islamik, që është po ashtu pretendente për […] The post Nobeli i paqes, pretendentë Merkel dhe Amal Clooney appeared first on Pa Rrotlla.
Valdrini sapo publikoi një foto intime me nusen nga dhoma e fjetjes! Posted: 30 Sep 2017 12:35 PM PDT

Valdrini dhe Edita sot kanë ditën e dasmës dhe sigurisht që kanë realizuar një fotoshooting. Por ajo që çuditi është fotografia që e postoj Valdrini në llogarinë e tij në “Instagram”. Aty shfaqeshin ai dhe Edita, por kjo e fundit për pak sa nuk i ka dal i gjithë gjoksi jashtë peshqirit të banjës. Për […] The post Valdrini sapo publikoi një foto intime me nusen nga dhoma e fjetjes! appeared first on Pa Rrotlla.
4 fëmijë mes viktimave nga sulmet në Siri Posted: 30 Sep 2017 12:29 PM PDT

Të paktën 28 civilë janë vrarë nga sulmet ajrore në pjesën veri-perëndimore të Sirinë në provincën e Idlibi, sipas një grupi montuesish të luftës. Katër fëmijë ishin midis viktimave nga sulmet ajrore në qytetin Amanaz, pak kilometra larg kufitar, tha të shtunën Observatori Sirian për të Drejtat e Njeriut me bazë në Britani. Një korrespondent […] The post 4 fëmijë mes viktimave nga sulmet në Siri appeared first on Pa Rrotlla.
Martohet vëllai i Morena Tarakut, këngëtarja shkëlqen në dasmë (Foto) Posted: 30 Sep 2017 12:24 PM PDT

Vëllai i këngëtares Morena Taraku, sonte është martuar.  E në një fotografi të hedhur në Instastory nga fotografi zyrtar i Morenës, Nehat Behrami, shihet se këngëtarja ka shkëlqyer me pamjen e saj, shkruan lajmi.net E veshur me një fustan të zi dhe me flokët e përmbledhura sipër kokës, Morena dukej tejet bukur pranë babait, vëllait, […] The post Martohet vëllai i Morena Tarakut, këngëtarja shkëlqen në dasmë (Foto) appeared first on Pa Rrotlla.
Man City i fortë për Chelsean, fiton midis “Stamford Bridge” Posted: 30 Sep 2017 12:21 PM PDT

Manchester City e ka mposhtur 1:0 Chelsean midis “Stamford Bridge”. Manchester City ka vazhduar me formën e mirë në Premierligë, duke e mposhtur Chelsean 1:0 midis “Stamford Bridge”, shkruan Gazeta Express. Ndeshja nisi keq për “Blutë e Londrës” që u detyruan të bëjnë zëvendësim në pjesën e parë. Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata, u largua nga […] The post Man City i fortë për Chelsean, fiton midis “Stamford Bridge” appeared first on Pa Rrotlla.
Si ta dekoroni dhomën tuaj (Video) Posted: 30 Sep 2017 12:17 PM PDT

Ka mënyra të shumta dhe të lehta për ta dekoruar dhomën tuaj, shkruan lajmi.net Prej gjërave më të thjeshta, ju mund ta bëni dhomën tuaj madhështore. Natyrisht, gjumi është më i lehtë e më i këndshëm kur rrethoheni nga mjetet që shndërrohen në inspirimin tuaj. Shikoni videon më poshtë dhe mësoni se si të përgatisni […] The post Si ta dekoroni dhomën tuaj (Video) appeared first on Pa Rrotlla.
Gruevski nga Gostivari: Kemi punuar për të gjithë njëlloj Posted: 30 Sep 2017 12:13 PM PDT

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski në mitingun e sot në Gostivar ka pyetur banorët e këtij qyteti nëse qeveria e re ka blerë të paktën një aparat për spitalin e qytetit  Ai ka thënë se këto aparate, kur ka qenë VMRO-DPMNE në pushtet kanë qenë për të gjithë dhe se ata nuk kanë bërë ndarje […] The post Gruevski nga Gostivari: Kemi punuar për të gjithë njëlloj appeared first on Pa Rrotlla.
‘Mrekulli’, nëna e bijë sjellin në jetë foshnjat në të njëjtën kohë Posted: 30 Sep 2017 12:01 PM PDT

Një nënë dhe vajza e saj nga Siria kanë sjellë në jetë fëmijët e tyre në të njëjtën kohë me anë të prerjes çezariane.  Fatma Birinci, 42 dhe Gade Birinci, 21 vjeçe kanë lindur në një spital turk paraditen e së premtes (29 shtator). Nënë e bijë u larguan nga vendi i tyre 3 vite […] The post ‘Mrekulli’, nëna e bijë sjellin në jetë foshnjat në të njëjtën kohë appeared first on Pa Rrotlla.
De Biasi merr fitoren e parë në Spanjë Posted: 30 Sep 2017 11:57 AM PDT

Gianni De Biasi ka marrë tre pikët e para, në misionin e tij për të shpqtuar skuadrën spanjolle të Alaves, nga rënia nga Primera Division. Skuadra e drejtuar nga ish trajneri i kombëtares shqiptare triumfoi 0-2, në transfertën ndaj Levantes, ekip ku aktivizohet mesfushori me origjinë shqiptare, Enis Bardhi. De Biasi debutoi vetëm 24 orë […] The post De Biasi merr fitoren e parë në Spanjë appeared first on Pa Rrotlla.
Reklama