Home » Archives for Shtator 2011

Muaj: Shtator 2011

Si te duket foto e juaj me e pastert apo me profesionale

      Me kete video tutorial do te keni mundesi te mesoni se si mund ta beni foton tuaj te duket me e paster dhe me profesionale, do te mesoni se si ti largoni turbullsirat nga fotoja.Instruksionet jane hap pas hapi. Pra çfare pritni shikojeni video tutorialin dhe jam i bindur se do ta pelqeni kete tutorial.

çdo te mire nese doni me shume tutoriale dhe te jeni ne lidhje me kete blog atehere abonohuni me email dhe perditesime do te vijne ne emailin tuaj.            
 

Si te fitojm para permes linkave

adfly.250x250.1 Si te fitojm para permes linkave

Ketu jepen te gjitha instruksionet rreth menyres se si te fitoni para permes linkave, instruksionet jane hap pas hapi.

Parate qe i fitoni mund ti dergojne ne paypal, mund ti shikoni ne foton si prove qe eshte reale.

Pra mos e humbni kete rast filloni te fitoni para permes linkave tuaj.

adfly.250x250.1 Si te fitojm para permes linkave


Kliko ketu  per tu regjistruar

adfly.250x250.1 Si te fitojm para permes linkave